Get Adobe Flash player


Již od r.1997 vyrábíme kvalitní razítka Trodat i klasická dřevěná razítka.


Jsme autorizovaní výrobci razítek TRODAT. Můžeme Vám nabídnou nejen celý sortiment razítek TRODAT (Printy, samonamáčecí, datumová a sestavovací razítka), ale i klasická dřevěná razítka a razítka paginovací.


Samozřejmostí je také široký sortiment náhradních podušek a kvalitních barev.

Výroba razítka probíhá za použití nejmodernějších technologií ve vlastním DTP studiu (sazba a grafické návrhy) a výrobně razítek (výroba štočků a kompletace razítek) na moderních laserech.


Díky tomu jsme schopni dodržet vysokou kvalitu razítek a krátké dodací lhůty.

Pokud vám již staré razítko dosloužilo, máte možnost u nás objednat kompletně razítko nové, případně si u nás můžete nechat vyrobit pouze nový štoček.

Dobré je i společně s novým štočkem vyměnit podušku s barvou, aby otisk razítka byl perfektní.


Textová razítka Trodat se nejčasteji využívají pro firemní razítka. Potřebujete-li firemní razítko, tak vám doporučujeme razítko Trodat 4913 nebo razítko Trodat 4912. Tyto dva typy razítek patří mezi nejpoužívanější razítka na trhu.


Firemní razítko by mělo obsahovat název společnosti a druh činnosti, adresu, telefonní kontakt, webovou adresu, e-amil a DIČ.


Ceny nejběžnějších razítek Trodat:


Kompletní razítko včetně grafického návrhu


4911 - tisková plocha 38x14mm - cena 417,- Kč

4912                           47x18mm             503,- Kč

4913                           58x22mm             600,- Kč


Ceny ostatních razítek vám na požádání rádi obratem sdělíme. Pošlete nám nezávaznou poptávku.Nabízíme kompletní sortiment razítek Trodat , které si můžete prohlédnout ZDE.


Přijímáme sběrny razítek - poskytujeme zajímavé rabaty.